Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Josef Kůrka: Ostrá slova o rozchodu s Angie

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Josef Kůrka: Ostrá slova o rozchodu s Angie

Nikola Horáková

18. června 2024 16:12

Angie Mangombe s partnerem Josefem Kůrkou Video

Před pár dny se hodně na sociálních sítích řeší rozchod Josefa Kůrky a Angie Mangombe, která je zároveň matkou jeho ročního syna. Ten se k rozchodu doteď nechtěl vyjadřovat, ale na sociální sítě nakonec také vydal prohlášení. 

Josef Kůrka se nechtěl k rozchodu s matkou jeho ročního syna vůbec vyjadřovat, ale nakonec se rozhodl svým fanouškům prozradit, jak to celé vnímá on. Do posledních dnů netušil, že by Angie chtěla odejít od rodiny. Věděl ale to, že Angie není matkou, jakou si představoval.

„Tušil jsem, že Angie byla častěji pryč, než jsem si představoval… Že nechce být s námi doma, to jsem asi cítil. Ona mateřství v sobě nemá. Ale přišlo to jak blesk z čistého nebe. Já jí vyčítal, že jsem se pořád staral o Rafíka sám. Když jsem byl v práci, tak se o něj staral kdekdo. To je prostě na ho*no. Jasně, že byla naštvaná, že jí něco vyčítám,“ prozradil ve svém vyjádření na Instagramu Josef Kůrka. 

Celá situace Kůrku mrzí a je bere to jako velkou životní prohru. „Jsem hrozně na*ranej na sebe, že malému nedokážu zajistit celou rodinu. Zvládám to strašně. Návrat ale nepřipadá z mé strany v úvahu. Pro mě je to definitivní tečka. Beru to jako obrovský životní zklamání a prohru. Nesnáším se za to,“ dodal. 

„Zatím si střídáme Rafíka po týdnu. Jak často s ním v tom týdnu je, to je otázka druhá,“ doplnil k výchově syna.

Nejnovější zprávy