Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Josef Maršálek terčem kritiky kvůli StarDance! Zažil i pronásledování!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Josef Maršálek terčem kritiky kvůli StarDance! Zažil i pronásledování!

Lenka Kučerová

27. listopadu 2023 19:54

Josef Maršálek

Pekař Josef Maršálek má svou základnu fanoušků i kritiků, kteří ho sledují na sociálních sítích. V minulosti čelil obtížným okamžikům a dnes na svém Instagramu sdílí různé komentáře, kde jej lidé kritizují, především kvůli jeho účasti ve StarDance.

I přes původní odhady bookmakerů, kteří ho již dávno viděli jako adepta k brzkému vypadnutí, se mu v soutěži daří relativně dobře. Dokonce překonal několik favoritů soutěže.

Odpůrci však zjevně nemohou přijmout jeho úspěch a ve stories na Instagramu sem tam ukazuje, jakým negativním komentářům čelí. Přestože se snaží ze všech útoků dělat legraci a tvrdí, že jeho osud ve StarDance závisí spíše na hlasování diváků. A vzhledem k ne vždy uspokojivým známkám od poroty je jasné, že právě ti ho v soutěži drží 

Maršálek však také přiznal, že se podobné situaci již jednou v minulosti ocitl. Dlouho před účastí ve StarDance zažil pronásledování, když pracoval v Londýně. "Ano, měl jsem reálného stalkera, když jsem pracoval v Londýně. A to dlouho před tím, než jsem byl známý," sdělil pro server Aha.

Zdůraznil, že je důležité vědět, jak na takové situace reagovat, a přiznal, že tehdy ihned kontaktoval policii. "Ono to jinak nejde. Ti lidé vám mohou ublížit. Je to pocit ohrožení a vy nemůžete před lidmi utíkat," dodal.
 
 
 

Nejnovější zprávy