Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Justin Bieber odehrál koncert více než rok po svém posledním vystoupení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Justin Bieber odehrál koncert více než rok po svém posledním vystoupení

Adam Souček

9. února 2024 15:55

Justin Bieber s Manželkou Hailey Video

Justin Bieber se vrátil na pódium. Kanadský hudebník na začátku týdne fanouškům v Torontu zahrál své známé skladby "Baby", "Eenie Meenie" a "Snooze".

Devětadvacetiletý hudebník, držitel ceny Grammy, tento týden potěšil fanoušky v Torontu intimní sadou hitů, remixů a oblíbených skladeb před Utkáním hvězd NHL 2024, kdy hrál v Drake's History Clubu, což bylo jeho první živé vystoupení po více než roce, jak uvedl magazín People.

Bieber předvedl krátké vystoupení na místě s kapacitou 2 500 diváků v rámci show "Drew House x Toronto Maple Leafs", jak uvedl Billboard, a na záběrech pořízených fanoušky bylo vidět, jak popová hvězda mává jedním z hokejových dresů Drew House a zpívá několik hitů ze svého playlistu.

Show se konala několik dní před Bieberovým vystoupením na každoročním All-Star Game, kde se ujme role kapitána týmu, a více než rok po zrušení jeho Justice World Tour.

V září 2022 Bieber odvolal zbývající termíny turné, které bylo pojmenováno jako propagace jeho alba Justice z roku 2021, poté, co mu byl v červnu 2022 diagnostikován Ramsay Huntův syndrom.

Hudebník tehdy napsal, že "Turné si na mně vybralo skutečnou daň,". Od té doby se krátce objevil na pódiu, například na vystoupení Dona Tolivera na Rolling Loud v březnu 2023.

Ve čtvrtek se však interpret vrátil do svého živlu v rodné zemi, kde zazpíval svůj remix singlů SZA "Snooze" a My World 2.0 "Eenie Meenie" a také aktualizovanou verzi písně "Baby". Později předvedl hity "Peaches", "Hold On" a "Ghost".

Před závěrečným vystoupením si Bieber na pódium dokonce pozval svého kamaráda a spolupracovníka z písně "Stay" The Kid LAROI, který se však na pódiu neobjevil. "Všechno je v pohodě, možná se ještě vrátíme. Mám vás rád, kluci, moc vám děkuju," řekl Bieber.

Nejnovější zprávy