Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Justin Timberlake: Na povrch vyplouvají nové informace o jeho zatčení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Justin Timberlake: Na povrch vyplouvají nové informace o jeho zatčení

Nikola Horáková

19. června 2024 12:40

Justin Timberlake

V úterý v noci byl zatčen zpěvák Justin Timberlake (43) v Sag Harbor v New Yorku poté, co nezastavil na stopce a nedržel se ve svém jízdním pruhu. Navíc řídil pod vlivem alkoholu, poté skončil na policejní stanici. Po sociálních sítích se následně začaly šířit nové snímky.

Po včerejším incidentu se začínají dostávat na povrch nové informace. Podle zdroje webu Page Six, policista neměl tušení, kdo sedí za volantem. Údajně nezná zpěváka a už vůbec ne žadnou jeho skladbu. Timberlake si údajně policistovi postěžoval, že tohle zničí jeho probíhající turné The Forget Tomorrow World. 

Celá událost se stala v úterý v jednu hodinu ráno, kdy zpěváka zastavila policie a zjistila, že je opilý, jak se píše v soudním dokumentu. „Oči měl podlité krví a měl skelný pohled. Z dechu byl cítit silný zápach alkoholického nápoje, nebyl schopen zaměřit pozornost, mluvil zpomaleně, chodil nejistě a ve všech standardizovaných testech střízlivosti dopadl špatně,“ píše se v soudním dokumentu. 

Ve své výpovědi na policejní stanici v blízkém East Hampton Timberlake uvedl, že měl pouze jedno martini. To však nevystihuje jeho stav, kdy nedokázal udržet pozornost a také odmítl dechovou zkoušku.

Propuštěný byl ještě téhož dne jen pár hodin po zadržení. Podle kanceláře státního zastupitelství okresu Suffolk byl obviněn z řízení pod vlivem alkoholu, soudní líčení je naplánováno na 26. července.

Nejnovější zprávy