Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Justin Timberlake: Policista při zatýkání nevěděl, o koho jde!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Justin Timberlake: Policista při zatýkání nevěděl, o koho jde!

Lenka Kučerová

22. června 2024 11:47

Justin Timberlake

I když je slavný už od dětství, nikdy se nezdálo, že by mu sláva stoupla do hlavy. Justin Timberlake se vždy na veřejnosti prezentoval jako vzorný manžel a otec. Proto byla zpráva o jeho zadržení pro mnohé fanoušky šokem. 

Incident se odehrál v noci z pondělí na úterý na Long Islandu v New Yorku. Zpěvák se pravděpodobně vracel ze setkání s přáteli v hotelu v přístavu Sag. Během jízdy svým BMW X7 nezastavil na stopce a vybočil ze svého jízdního pruhu, což upoutalo pozornost policie.

Podle portálu Page Six byl strážník, který Justina zastavil, "tak mladý, že ani nevěděl, kdo je desetkrát oceněný Grammy." Když Justin tiše poznamenal: "Tohle zničí turné," policista se zeptal: "Jaké turné?" Justin odpověděl: "Světové turné."

Podle policie měl Justin "krvavé oči, z jeho dechu byl cítit silný zápach alkoholu, mluvil pomalu a jeho chůze byla nejistá." Podstoupil terénní test střízlivosti, ale odmítl dechovou zkoušku, i když přiznal, že vypil jedno martini.

Svědek pro The New York Post uvedl, že zpěvák byl úplně opilý a dokonce vypil drink cizímu muži, který si odskočil na toaletu.

Timberlake byl zadržen a obviněn z jízdy pod vlivem alkoholu a dalších dvou dopravních přestupků. Americká média uvedla, že byl předveden před soud v přístavu Sag, který ho po úvodním slyšení propustil na svobodu, ale na rok mu odebral newyorský řidičský průkaz. Soudní proces s bývalým členem skupiny NSYNC bude pokračovat 26. července. 

Nejnovější zprávy