Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Kam se poděl Václav Neckář? Bratr zpěváka přiznal neduhy a problémy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kam se poděl Václav Neckář? Bratr zpěváka přiznal neduhy a problémy!

Andrea Malá

20. března 2024 17:52

Václav Neckář

Václav Neckář oslavil na podzim kulaté 80. narozeniny, po kterých se ale stáhl do ústraní. Když už tedy neprobíhají vystoupení, touží mnozí fanoušci alespoň po informacích o jeho zdravotním stavu. Jak se legendárnímu zpěvákovi vede? 

Jediné relevantní informace poskytuje Neckářův mladší bratr Jan, který ho s kapelou dlouhá léta hudebně doprovázel. Ještě loni na podzim se uskutečnily poslední koncerty, pak ale následovalo oznámení, které zaskočilo všechny fanoušky.

"Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

Rozhodně ale nedošlo ke zpřetrhání kontaktů mezi sourozenci, ačkoliv se v tuto chvíli nekoncertuje. "My se pravidelně vídáme každý týden. Jezdím za ním, jsme v neustálém kontaktu," sdělil Jan serveru extra.cz.

Méně povzbudivé už jsou aktuální informace o zdravotním stavu Václava. "Je to takový konstantní stav, který se nevyvíjí moc dobře. Je to prostě stáří, co se dá dělat, ty neduhy se na nás podepisují. Špatně se mu chodí a hodně odpočívá," dodal zpěvákův mladší bratr. 

Nejnovější zprávy