Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Karel Gott (†80) a poslední výročí svatby na Bertramce! Ivana už necouvne

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karel Gott (†80) a poslední výročí svatby na Bertramce! Ivana už necouvne

Andrea Malá

9. ledna 2024 12:19

Karel Gott

Den, kdy Karel Gott zklamal tisíce svých fanynek, ale rozhodně toho nikdy nelitoval. Dnes už si výročí svatby s nejslavnějším českým zpěvákem připomíná pouze vdova Ivana. I pro letošek přitom přichystala velké věci. 

Novomanželům Gottovým se v lednu 2008 podařilo něco neuvěřitelného. Navzdory Karlově popularitě se svatba nekonala za všudypřítomného dohledu kamer a fotoaparátů. Ano si totiž vyrazili říct do amerického města hříchu Las Vegas.

Ve vile na Bertramce pak společně strávili více než jedenáct let, než Gott na začátku října 2019 podlehl vážné nemoci. Pozůstalí v domě zůstali i poté, ale letos mají v plánu jej opustit, protože mají s nemovitostí jiné záměry. 

Vdova už loni v říjnu oznámila fanouškům, že na druhou polovinu roku 2024 chystá velkou novinku. 

"Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou. Uvidíte naši milovanou vilu autenticky tak, jak v ní můj muž žil v letech 1974–2019, tedy více než polovinu života. Vím, že by ho těšilo, že se náš rodinný dům otevře veřejnosti," uvedla na podzim na instagramu. 

Nejnovější zprávy