Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Karel Gott (†80): Premiéra toho, co ještě nezaznělo! Vdova má velkou radost

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karel Gott (†80): Premiéra toho, co ještě nezaznělo! Vdova má velkou radost

Andrea Malá

29. září 2023 19:03

Karel Gott

Karel Gott se dožil 80 let a opustil nás skoro na den přesně před čtyřmi lety. Výročí jeho skonu se opět přiblížilo, zbývají v podstatě jen hodiny. Ještě předtím se ale fanoušci legendy české popmusic dočkali slibované novinky. 

Čtvrté výročí Gottova úmrtí připadá na úvodní říjnový den, už na konci tohoto měsíce se příznivci dočkali nového projektu avizovaného vdovou, která se stará se vší vážností a pečlivostí o odkaz svého muže.

"Nejspíš už víte, že v pátek 29. září, vyjde očekávaná a opravdu výjimečná audiokniha Má cesta za štěstím," připomněla Ivana Gottová ve čtvrtek, tedy na svátek svatého Václava.

Na co se příznivci mnohonásobného Slavíka vlastně těšili? "Uslyšíte tak poprvé kompletní audioverzi Karlových pamětí, která má celkem 73 kapitol a jsou v ní i díly, které nezazněly o prázdninách v rozhlasovém vysílání. Také ty čtou Igor Bareš a umělá inteligence Karlovým hlasem," vysvětlila Gottova žena.

Vdova nijak neskrývala své pocity z dokončení dalšího počinu po smrti Mistra. "Z audioknihy mám velkou radost a děkuji celému týmu, který se na její přípravě podílel," dodala. 

Nejnovější zprávy