Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Karel Gott na fotkách? Vdova Ivana poděkovala za snímky s jedinečným příběhem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karel Gott na fotkách? Vdova Ivana poděkovala za snímky s jedinečným příběhem!

Andrea Malá

7. března 2024 15:30

Karel Gott s manželkou Ivanou.

Rodina legendárního zpěváka Karla Gotta pracuje na avizovaném zpřístupnění vily na Bertramce, která se stane pomyslným muzeem slavného zpěváka. Vdova Ivana proto zároveň požádala fanoušky o fotky s jejich favoritem. Čeho se dočkala? 

Gottová se v únoru obrátila na fanoušky s prosbou, zdali by nemohli zaslat fotografie, které jejího muže zachycují v jeho autech či před jeho domy v Kobylisích, Strašnicích a Nad Bertramkou. Vdova prozradila, že snímky se následně mohou stát součástí připravované expozice.

Ve středu fanouškům oznámila, že v rámci soutěže ocení sedm konkrétních lidí. "Děkujeme mnohokrát všem, kteří se zúčastnili, i za dopisy s fotkami, které přišly poštou," vzkázala.

"Milí Karlovi příznivci, vybrat vítěze z tak ohromujícího množství snímků nebylo vůbec lehké, protože každá fotografie nese jedinečný příběh a spolupodílí se na mozaice Karlova odkazu. Všem, kteří se zapojili, chceme vyjádřit hlubokou vděčnost za čas, energii a ochotu sdílet kousek Vašeho života spojeného s Karlem," dodala Gottová.

Nejnovější zprávy