Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Karel Gott to takhle zanechal! Co musí řešit vdova Ivana?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karel Gott to takhle zanechal! Co musí řešit vdova Ivana?

Andrea Malá

28. března 2024 13:32

Karel Gott s manželkou Ivanou.

Ivana Gottová si pro letošní rok vytyčila jeden velký cíl. Zbývá sice stále ještě dost času, ale ten běží rychle. Příští týden už je duben. Co se aktuálně děje kolem legendární Gottovy vily na pražské Bertramce? 

Jak víme, pozůstalí se ji chystají na podzim zpřístupnit veřejnosti. Z dosud obývaného domu se tak stane muzeum, které budou brát útokem fanoušci zesnulého Karla Gotta z celého Česka i ze zahraničí. Přípravy jsou momentálně v plném proudu...

Podle informací deníku Aha! se Gottová obrátila na katastr nemovitostí. Problémem má být nesoulad mezi zobrazením budovy na katastrální mapě a skutečným stavem. Probíhající řízení se podle listu týká domu i pozemku, na kterém se nachází. 

Rodinu každopádně čeká v návaznosti na rozhodnutí zpřístupnit vilu stěhování. Podle známých informací je podepsaná předběžná kupní smlouva na nové adrese v rezidenční oblasti Císařka. Jde o novostavbu s pěti obytnými místnostmi a kuchyní. 

Gottová údajně smlouvu zřejmě z praktických důvodů, aby náklady mohla odečítat z daní, podepsala jako jednatelka společnosti Karel Gott Agency, nikoliv jako fyzická osoba. 

Nejnovější zprávy