Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Karel III. a Camilla na vánoční pohlednici! Kdy vznikla jejich nová fotka?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karel III. a Camilla na vánoční pohlednici! Kdy vznikla jejich nová fotka?

Andrea Malá

11. prosince 2023 11:04

Královský pár

Britská monarchie se připravuje na letošní Vánoce, což každý rok přináší jednu a tu samou věc. Poddaným jsou představeny nové fotografie královského páru či dalších členů rodiny. Karel III. o víkendu odhalil podobu aktuální pohlednice. 

"Letošní oficiální vánoční pohlednice obsahuje fotografii krále a královny pořízenou v Trůnním sále v Buckinghamském paláci během korunovačního dne," uvedla královská rodina na sociální síti X. Autorem snímku je Hugo Burnand.

Jak jsme informovali, novou fotku odhalil také následník trůnu, tedy princ William. Zapózoval s celou svou rodinou, konkrétně s manželkou Kate, princem Georgem, princeznou Charlotte a princem Louisem.

V Buckinghamském paláci se v uplynulých dnech uskutečnila slavnostní výroční diplomatická recepce pro více než 500 hostů, na které nechyběli král Karel III. s manželkou Camillou, ale právě ani princ William a jeho žena Kate. To jsou momentálně čtyři nejvýše postavení zástupci britské monarchie. 

Už ji naopak nereprezentují princ Harry a jeho žena Meghan, kteří institut královské rodiny opustili. Vztahy mezi párem a rodinou jsou od té doby napjaté. Vánoce by ale mohly nabídnout důvod k usmíření. 

Nejnovější zprávy