Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Karlos Vémola neskrývá rozčarování: Vysněné odvety se zatím nedočkal!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karlos Vémola neskrývá rozčarování: Vysněné odvety se zatím nedočkal!

Andrea Malá

25. října 2023 15:03

Karlos Vémola s manželkou Lelou Video

Bojové sporty jsou odjakživa hodně o odvetách. Po jedné toužil i Karlos Vémola, jenže nyní už je jasno, že nebude po jeho. Potenciální soupeř se totiž utká s někým jiným. Slavný zápasník nijak neskrývá rozčarování. 

Vémola při posledním měření sil s Kinclem prohrál, první vzájemný zápas ale patřil jemu. Právě proto si nejspíš myslel na třetí střetnutí, které by jednou provždy určilo, kdo z nich je lepší. V této chvíli to však vypadá, že se to nedozvíme. 

Organizace Oktagon MMA totiž v úterý oznámila, že Kincl bude stát na turnaji v pražské O2 areně dva dny před Silvestrem proti Vlastovi Čepovi. Karlos je přesvědčen, že pro jejich sport a jeho fanoušky je to špatná zpráva.

Legendární zápasník konstatoval, že jeho přemožitel si zvolil jednodušší cestu. "Chtěl jsem udělat na konci roku něco velkého a nic většího než Kincl vs. Vémola tam prostě nebylo. I lidi, kteří tvrdí, že by je tento zápas nezajímal, by se na něj stejně dívali," sdělil pro CNN Prima News. 

"Jsem akorát zvědavý, co mu na to řeknou fanoušci. Protože mně by tohle nikdy neodpustili. Řekli by, že se Vémola pos*al, vzal si lehčího soupeře a tak dále," dodal Vémola. 

Nejnovější zprávy