Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Karlos Vémola si konečně mohl vyhodit z kopýtka: Takhle s Lelou zdobili Vary

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karlos Vémola si konečně mohl vyhodit z kopýtka: Takhle s Lelou zdobili Vary

Nikola Horáková

4. července 2024 16:02

Karlos Vémola s manželkou Lelou Video

Karlos Vémola začátkem července oslavil 39. narozeniny a má měsíc po svém vítězství na Oktagonu 58 proti Attilu Veghovi. Na festivalu v Kalrových Varech tak mohl konečně pořádně oslavovat. 

Karlosovi Vémolovi dělala na párty ve Varech společnost jeho manželka Lela, která si může po dlouhých měsících příprav na zápas svého může zase konečně pořádně užít. 

„Je to super. Je to hned o něčem jiném, já si to moc užívám. Ale kdyby byla odveta s Atillou, tak při něm budu stát, to je samozřejmé,“ svěřila se v rozhovoru pro Super.cz Lela.

„Každý rok jsem sem jezdil vždy v dietě před zápasem. Nemohl jsem jíst, pít, byl jsem tu hodinu dvě a pak jsem prchal. Dnes uvidíme, jestli budu řádit. Jsem tu v podstatě poprvé. Docela sem zapadám, tady je to každý rok samý důchodce. A já jsem oficiálně v důchodu,“ prozradil Karlos, který tu nikdy nezůstal dlouho přes noc.

„Dnešní večer jsme strávili na velkolepé párty v Karlových Varech. Tady se cítíme velmi dobře," pochlubila se i svým fanouškům na sociálních sítích samotná Lela. 

Od fanoušků dostali mnoho komplimentů. „Krásný pár, jak jste decentní, jste krásná," napsala jedna z fanynek. „Moc Vám to sluší oběma a Vy jste vážně překrásná," přidala se další komentující.

Nejnovější zprávy