Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Karlos Vémola u Krause vysvětlil, jak se dostává na zápasovou váhu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karlos Vémola u Krause vysvětlil, jak se dostává na zápasovou váhu!

Andrea Malá

15. června 2024 11:28

Karlos Vémola s manželkou Lelou

Karlos Vémola má za sebou jeden z velkých zápasů své kariéry, která se pro tuto chvíli dostala ke svému konci. Terminátor se dočkal vítězné odvety s Atillou Véghem a po ní i dalšího pozvání do Show Jana Krause. Moderátorovi v pořadu vysvětloval, jak se před takovým zápasem hubne do stanovené váhy. 

"Když to úplně zjednoduším, tak je to: běhat, nepít a nežrat celou noc," konstatoval Vémola. "A když už potom nemůžete běhat, tak se posadíte do sauny, a tam z vás ta voda odteče, ale pomaleji než na tom běžícím pásu," vysvětlil kontroverzní sportovec, který v Česku výrazně pomohl k propagaci MMA.

Za nejhorší součást celé hubnoucí kúry označil to, že se jeden a půl dne nemůže napít. "Když těch 36 hodin shazujete, tak neusnete. Takže dva dny nespíte a potom se to snažíte všechno dospat," popsal. 

Terminátor připustil, že do klece by se mohl vrátit na třetí zápas s Véghem. "Teď jsem mu předal ty rukavice a řekl jsem mu, pokud bys chtěl tu trilogii rozhodnout, abychom zjistili, kdo z nás dvou je lepší, neřeknu ne. Takže on je jediný člověk, který by mě do toho ringu dokázal vrátit. Doufám ale, že to tentokrát bude dřív," dodal.

Odveta století mezi Vémolou a Attilou Véghem byla hlavním tahákem sobotního turnaje na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. Kdo čekal, že veteráni československého MMA budou v ostře sledovaném duelu vyčkávat, toho úvodní kolo naopak zvedlo ze sedaček. Oba bojovníci měli své momenty, ale pět minut na určení vítěze nestačilo.

Vémola ale potvrdil svou pečlivě budovanou dominanci v úvodu druhého kola, kdy Végha dostal pod sebe na zem a ten v sevření soupeře odklepal. Terminátor tak slovenskému sokovi oplatil předchozí porážku a navíc obhájil titul.

Nejnovější zprávy