Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Kateřina Brožová má za sebou děsivý zážitek: Dvě hodiny byla uvězněná v obchodním domě

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová má za sebou děsivý zážitek: Dvě hodiny byla uvězněná v obchodním domě

Nikola Horáková

8. října 2023 14:02

Kateřina Brožová

Herečka Kateřina Brožová (55) prožila šokující zážitek. Večer si zašla na běžný nákup do obchodu s nábytkem, když v tom se zhasla světla a obchod se zavřel. V obchodě zůstala zavřená přes dvě hodiny, než přijela pomoc. 

Pro Kateřinu Brožovou to měl být zcela obyčejný večerní nákup, který se změnil ve dvouhodinový horor. Pět minut před koncem svého nákupu v obchodním domě s nábytkem v Čestlicích se vydala k východu, když v tom se zhasnula světla a východ se zavřel. 

V obchodě již nikdo nebyl, musela to být scéna jako z hororu, proto se Kateřina rozhodla zavolat policii. "Snažila jsem se dovolat asi na pět míst a nikdo mi není schopný pomoct. Odcházela jsem před osmou k východu a všude zamčeno. Jsem v úplně prázdném baráku," popsala situaci Brožová.

„Fakt by mě nenapadlo, že budu trávit večer v obchodním domě. Už je asi skoro devět hodin a já tu sedím u vchodu, sama a čekám, kdy mě vysvobodí. Ale už tady byla policejní hlídka a shání někoho, kdo to odemkne a dostane mě ven,“ sdílela herečka dál s fanoušky své zážitky z obchodního domu. 

"Slyšíte ten alarm? Ten bude asi kvůli mně. Pořád tady chodím, ale nikdo nepřijíždí. Jsem tu úplně sama. Asi v tomhle baráku pracuje tak málo lidí, že si tu můžete dělat, co chcete," pokračovala. 

Po dvou hodinách konečně přijela policie i se správcem obchodního domu. „Tak přišli pánové a jsem osvobozená. Dorazil správce, který se ještě hrozně rozčiloval, že sem musel takhle večer přijet. Ještě mě zkontrolovali, jestli jsem náhodou něco neukradla.“ řekla Kateřina v dalším videu, kterou šokovalo chování správce. 

Nejnovější zprávy