Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Kateřina Brožová nadále trpí tragickou smrtí svého psa! Zabili ho, píše herečka

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová nadále trpí tragickou smrtí svého psa! Zabili ho, píše herečka

Andrea Malá

15. ledna 2024 9:19

Kateřina Brožová Video

Jedním ze smutných příběhů uplynulého týdne byl ten s tragickým koncem pro psa Kateřiny Brožové. Bolest ze ztráty milovaného kamaráda neopouštěla herečku ani o víkendu. 

Brožová totiž znovu zopakovala svůj pohled na celou věc, tedy že na vině je klinika, které psa svěřila během svého pobytu v exotickém zahraničí. "Zabili mi Jordyho," napsala v sobotu na instagramu a připojila obrázek zlomeného srdce vyvedeného ve smuteční černé barvě.

Klinika se přitom za tragédii omluvila a připravila opatření, aby se nic takového neopakovalo. Její zástupci zdůraznili, že nešlo o systémové pochybení, ale o osobní selhání pracovnice, která prý miluje zvířata a chtěla jim během pobytu dopřát více pohybu. 

"Vše vzniklo tak, že veterinární sestra, která vykonávala noční službu, chtěla velkým psům dopřát více pohybu, a tak je převáděla do většího výběhu. Během několikametrové nechráněné trasy mezi výběhy se jí jeden ze psů vytrhl, utekl a bohužel se ho již nepodařilo chytit," uvedla klinika na facebooku

Brožová však už dříve naznačila, že pro ni není omluvy. "Je to neomluvitelné, zdrcující… jsem zpět doma a nemohu bolestí dýchat," napsala po návratu z dovolené. 

Nejnovější zprávy