Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Kateřina Brožová po ztrátě milovaného psa: Mám zkušenost se zlými lidmi!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová po ztrátě milovaného psa: Mám zkušenost se zlými lidmi!

Andrea Malá

12. února 2024 16:17

Kateřina Brožová Video

Velká tragédie potkala v lednu Kateřinu Brožovou, napsalo se o tom opravdu mnoho. Pes, kterého během dovolené svěřila jedné klinice, se zaběhl a přišel o život. Populární herečce se stále nedaří smutnou událost vytěsnit. 

Brožová nedávno prozradila, že milovaného Jordyho pohřbila doma na zahradě. Také uvedla, že v právní rovině pro ni celá záležitost ještě nekončí. Konkrétně avizovala podání trestního oznámení. 

Populární herečka přitom připouští, že v životě pochopitelně dochází k mnohem horším ztrátám. "Ale my pejskaři to prostě takhle máme," poznamenala pro deník Aha!. 

Dokonce zmínila, že její vztah ke zvířatům pomohly nadefinovat i předchozí trable s lidmi. "Není tajemstvím, že mnoho lidí po zkušenostech se zlými lidmi utíká spíš do přírodního světa, ke zvířatům. A to jsem třeba já, i když dělám práci pro lidi a lidi mám ráda," vysvětlila.

"Ale zvířata jsou bezelstná a jsou na vás závislá, ta láska je bezpodmínečná, čistá. Celý život se obklopuju zvířaty a miluju je, pomáhám jim, nebo se o ně prostě starám jako o členy rodiny," dodala Brožová. 

Nejnovější zprávy