Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Kateřina Brožová vyděsila fanoušky fotkou! Vypadám blbě, přiznala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová vyděsila fanoušky fotkou! Vypadám blbě, přiznala

Andrea Malá

21. dubna 2024 8:43

Kateřinu Brožovou postihly zdravotní potíže. Video

Kateřina Brožová už si letos vytrpěla dost útrap, ale vyšší moc to zjevně nereflektuje. V sobotu totiž své fanoušky pořádně vyděsila fotkou z postele, kterou sdílela na svém instagramovém profilu. Co se stalo? 

Brožová na sociální síti prozradila, že ji trápí blíže nespecifikovaná choroba. "Zdravím vás z postele moji milí... nic roztomilého... i takhle blbě herečky vypadají, když jsou nemocné," uvedla slavná blondýnka, která ihned začala přijímat přání brzkého uzdravení.

Populární herečka už si přitom letos vytrpěla dost, ačkoliv uběhly necelé čtyři měsíce. V samém úvodu roku zamířila na dovolenou do zahraničí, přičemž svého pejska Jordyho svěřila jedné klinice v Praze. Mazlíček se ale jejím pracovníkům zaběhl a jeho dobrodružství skončilo tragicky. 

Aby toho nebylo málo, v březnu se herečka musela rozloučit i se psím důchodcem Maxíkem, který se dožil téměř 15 let. V posledních měsících života už ho ale sužovaly zdravotní potíže. "Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym," oznámila slavná panička jeho skon na instagramu.

Nejnovější zprávy