Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Kateřina Brožová září: Nová láska! Slavná herečka prozradila jméno

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová září: Nová láska! Slavná herečka prozradila jméno

Andrea Malá

17. května 2024 10:57

Kateřina Brožová Video

Kateřina Brožová je velkou milovnicí psů, na dva mazlíčky jí ale zbyly jen vzpomínky. V květnu si ale konečně rozhodla udělat radost a fanouškům představila nového pejska. Nyní už jim prozradila i jeho jméno. 

Brožová se během druhého květnového víkendu pochlubila na instagramovém profilu záběry se štěňátkem. "Láska," napsala Brožová ke zveřejněnému videu, které nasbíralo několik tisíc lajků od fanoušků. 

Ve středu pak zveřejnila další fotku s novým mazlíčkem, přičemž prozradila jeho jméno. "Donneček," napsala známá herečka a připojila ještě srdíčko.

Připomeňme, že Brožovou v předchozím průběhu letošního roku potkaly dvě smutné události. V samém úvodu roku zamířila na dovolenou do zahraničí, přičemž svého pejska Jordyho svěřila jedné klinice v Praze. Mazlíček se ale jejím pracovníkům zaběhl a jeho dobrodružství skončilo tragicky. 

Aby toho nebylo málo, v březnu se herečka musela rozloučit i se psím důchodcem Maxíkem, který se dožil téměř 15 let. V posledních měsících života už ho ale sužovaly zdravotní potíže. "Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym," oznámila slavná panička jeho skon na instagramu.

Nejnovější zprávy