Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Kateřina Brožová zuří: Zabili mi miláčka! Herečka popsala, jak došlo k tragédii

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová zuří: Zabili mi miláčka! Herečka popsala, jak došlo k tragédii

Andrea Malá

11. ledna 2024 11:07

Kateřina Brožová Video

Není už sebemenších pochyb o tom, že ztracený pes Kateřiny Brožové je po smrti. Potvrdila to sama herečka, která z tragického incidentu viní kliniku, jejímž pracovníkům mazlíčka svěřila během probíhající dovolené v zahraničí. 

"Zabili mi mého miláčka," prohlásila truchlící panička pro super.cz. Vysvětlila, že psa klinice svěřila, aby o něj bylo postaráno pro případ, že by ho během její dovolené postihly zdravotní potíže. "Oni ho pustí při venčení z vodítka, ač ho neznají a nevědí, jak bude reagovat, i když je to starší a ne úplně zdravý pes," dodala. 

Dnes brzy ráno se instagramový profil Kateřiny Brožové bez dalších slov zahalil do černé barvy. Už to vzhledem k okolnostem nasvědčovalo tomu, že pátrání po ztraceném pejskovi má tragický konec.

Začalo včera, kdy se známá herečka obrátila na své fanoušky s naléhavou prosbou. "SOS! Prosím o pomoc. Můj Jordy se ztratil v Praze-Řepy. Utekl z kliniky, když ho venčili," vysvětlila lidem, co se děje. Poprosila je o sdílení, případně i o pátrání. Nabízela dokonce odměnu ve výši 30 tisíc korun. 

Ztraceného psa podle dostupných informací potkal tragický osud. Jak uvedl deník Blesk, u nádraží na pražském Zličíně ho měl srazit a usmrtit vlak. 

Nejnovější zprávy