Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Katy Perry "obelhala" celý svět!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Katy Perry "obelhala" celý svět!

Lenka Kučerová

12. května 2024 21:41

Katy Perry

Během prestižní akce Met Gala obdivovali fanoušci outfit Katy Perry, která podle mnohých patřila mezi nejlépe oblečené dámy večera. Hvězdná zpěvačka se však slavnostního večera vůbec nezúčastnila a tomuto podvodu naletělo množství lidí.
 

Met Gala se zúčastnily největší hvězdy světového showbyznysu. Jeden z nejprestižnějších večerů roku opět přinesl spoustu zajímavých momentů a nejvíce se samozřejmě mluvilo o outfitech známých tváří.

Jedním z nejkrásnějších byl podle fanoušků ten, který předvedla zpěvačka Katy Perry. Její záběry z Met Gala se začaly šířit internetem, později se ale zjistilo, že umělkyně se letošního ročníku vůbec nezúčastnila. 

Záběry Katy Perry byly totiž chytrým výtvorem AI, na které naletělo množství fanoušků. Samotná hudebnice nakonec záběry zveřejnila na svém profilu na sociální síti Instagram, ke kterým napsala, že se akce nemohla zúčastnit kvůli pracovním povinnostem.

Stejně jako spousta lidí však záběrům uvěřila i její máma. Katy Perry totiž zveřejnila její zprávu, ve které uvedla, že to zpěvačce moc slušelo. "Nevěděla jsem, že jdeš na Met Gala. Máš nádherné šaty," napsala máma zpěvačky. 

Nejnovější zprávy