Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Kdo první vypadl ze Survivoru? Ornella Koktová rozproudila spekulace, jenže...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kdo první vypadl ze Survivoru? Ornella Koktová rozproudila spekulace, jenže...

Andrea Malá

1. března 2024 10:44

Ornella Koktová v Egyptě Video

Jednou z tváří nové řady dobrodružné reality show Survivor je Ornella Koktová, která je samozřejmě na ostrově bez kontaktu s civilizací, takže neví, co se děje doma. Zde se přitom rozšířily spekulace ohledně jejího pokračování v soutěži. Teď už víme, kde je pravda!

Na sítích se konkrétně šířila zvěst o jejím brzkém konci v Survivoru, protože měla být spatřena na letišti. Moc nepomohl ani její manžel Josef při rozhovoru s Agátou Hanychovou. "Oni ji schovávají někde na nějakým hotelu," zaskočil slovy, která by naznačovala její brzké vyřazení.

Nyní už ale víme, kdo soutěž opustil jako první. Z ostrova se poroučela mladičká zpěvačka Adéla Krejdlová, kterou proslavilo účinkování v SuperStar. 

Známé tváře tentokrát tvoří kmen Titánů, jehož členy jsou kromě Ornelly Koktové zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Pod modrou vlajkou soutěží kmen Lovců, který se skládá z lidí se silným životním příběhem. Moderátorem reality show je opět Ondřej Novotný, promotér a spoluzakladatel organizace Oktagon MMA.

Nejnovější zprávy