Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Kevin Costner prozradil, co k němu cítila princezna Diana!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kevin Costner prozradil, co k němu cítila princezna Diana!

Lenka Kučerová

22. června 2024 8:56

Kevin Costner

Platonická láska? Americký herec Kevin Costner prozradil, že mu princ William při soukromém rozhovoru jednou svěřil, že ho princezna Diana milovala.

Hvězda filmu Osobní strážce prozradila, že během své návštěvy Spojeného království se setkala s královskou rodinou a při rozhovoru s princem Williamem se dozvěděla o jeho zesnulé matce Dianě.

"Nikdy jsem o tom nemluvil. Ale mohu, protože si ho velmi vážím a myslím, že je to příběh, který stojí za to sdílet. Byl jsem náhodou v Anglii a dostal jsem zprávu, že by si princ rád promluvil. Řekl jsem: ‚Co?‘ A pak jsem řekl: ‚No jasně!‘“ řekl herec magazínu People.

Costner uvedl, že když se setkali, byli v místnosti jen oni dva. "Přišel a potřásli jsme si rukama... První věta z jeho úst byla: ‚Víte, moje máma si vás oblíbila.‘ A já jsem mu s úsměvem řekl: ‚Já vím,'" vzpomíná Costner se smíchem.

"Nikdy neprozradím, o čem jsme dál mluvili, ale bylo to velmi milé. Prostě jsme si povídali... nikdy jsme se nestali blízkými přáteli ani si nepsali. Mám ale krásné vzpomínky na to, jak mě oslovil a o čem jsme mluvili," dodal bývalý lamač ženských srdcí, který se osobně setkal i s princeznou Dianou.

"Chystal jsem se natočit druhého Osobního strážce... Když se ukázalo, že by princezna Diana mohla hrát ve filmu, mluvili jsme o tom. Bylo to milé. Sarah (vévodkyně z Yorku) to celé připravila. Sarah byla velmi cool... klidně mohla říct: ‚No, já jsem také princezna, proč nemůžu hrát já?‘" směje se Costner.

Nejnovější zprávy