Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Kim Kardashian si užila s dcerou Den díkůvzdání. Dováděly u songu Kanyeho Westa

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kim Kardashian si užila s dcerou Den díkůvzdání. Dováděly u songu Kanyeho Westa

Adam Souček

28. listopadu 2023 20:23

Kim Kardashian

Kim Kardashian (43) má s bývalým manželem Westem (46) čtyři děti. V pátek zveřejnila na sociálních sítích video se svou dcerou North (10) a potěšila tím svoje fanoušky.

V pátek Kardashian a její dcera North zveřejnily video na svém sdíleném účtu na TikToku, kde předstíraly playback k jedné z písní Kanyeho Westa. Matka s dcerou se sladily do bílých souprav, informuje People.

Kardashianová má s bývalým manželem Westem čtyři děti - čtyřletého Psalma, pětileté Chicago, sedmiletého Sainta a North.

Začátkem tohoto měsíce zveřejnila North na svém účtu na TikToku další video, tentokrát ztvárnila jednu z ikonických paparazzi fotek své matky s kamarádkou Paris Hiltonovou (42).

North měla na sobě velurovou teplákovou soupravu, velké sluneční brýle a rovné vlasy a napodobila fotografii z příletu Kardashianové a Hiltonové na letiště v Sydney v roce 2006. "Název videa zněl: 'Kim Kardashian, Paris Hilton' a videoklip byl vtipně doplněn písní Kim Kardashian z roku 2011 'Jam (Turn It Up)'.

North West

V rozhovoru pro časopis GQ se Kim svěřila se svým stylem výchovy a uvedla, že sama za sebe terapeutickou pomoc nevyhledává, ale ráda se radí s odborníkem ohledně svých dětí.

"Trochu jsem se snažila, než moje manželství skončilo," řekla Kardashian o terapii. "Mám terapeuta, který se zabývá pouze dětskou psychologií, získávám od něj tipy a rady ohledně výchovy. Někdy mám pocit, že rodičovství je náročné."

Nejnovější zprávy