Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Klíč svatého Petra: Berenika Kohoutová odtajnila záběry z natáčení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Klíč svatého Petra: Berenika Kohoutová odtajnila záběry z natáčení

Nikola Horáková

29. prosince 2023 18:28

Berenika Kohoutová Video

Herečka Berenika Kohoutová (32) byla jednou z hlavních hvězd letošní štědrovečerní pohádky Klíč svatého Petra. Kohoutová teď na sociální sítě zveřejnila vtipné momenty z natáčení. 

Nová štědrovečerní pohádka Klíč svatého Petra se divákům velmi líbila, i když se nejspíš nejedná o tu nejlepší pohádku, který kdy byla natočena. Berenika Kohoutová, která ztvárnila podvodnici Emílii. Parťáky jí dělali ještě herci Filip Březina a Mark Kristián Hochman. 

Kohoutová teď zveřejnila na Instagram sestříhané video, které je natočeno formou parodie. Video zároveň poodhaluje příjemnou atmosféru na place.

„Tak už vám tady můžu ukázat tendle majstrštyk. Já nevím, jakej moment z toho je nejlepší, všechno je to na Oscara. Děkuju vám. Miluju vás," napsala Kohoutová pod video. 

Od fanoušků v komentářích sklidila na adresu pohádky hlavně chválu. „Jde vidět, že jste si natáčení užili, pohádka byla skvělá," napsala jedna ze sledujících. „Po dlouhé době moc hezká pohádka, hned po Vánocích jsme se museli na Zvíkov podívat," připojila se další. 

Nejnovější zprávy