Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Koho miloval Michael Jackson? Chtěl si vzít slavnou hereckou hvězdu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Koho miloval Michael Jackson? Chtěl si vzít slavnou hereckou hvězdu!

Lenka Kučerová

12. května 2024 16:47

Michael Jackson

Lékař Conrad Murray, který údajně způsobil smrt Michaela Jacksona, napsal skandální knihu o jeho životě. V ní například odhaluje jména lidí, do kterých byl slavný zpěvák údajně zamilovaný!

Slavný zpěvák se 25. června 2009 otrávil silným sedativem propofol, který mu podával proti chronické nespavosti osobní lékař Conrad Murray. Lékař byl v roce 2011 usvědčen z neúmyslného zabití. V říjnu 2013 byl předčasně po dvou letech propuštěn.

Lékař v knize popisuje spoustu dosud utajených informací ze soukromí popového krále. Podle deníku Daily Mirror tvrdí, že si Jackson chtěl vzít za ženu 12letou dceru svého britského přítele Marka Lestera, kterou potkal, když jí bylo pouhých 5 let. Lester tohle tvrzení popírá.

"Jejich vztah byl čistě nevinný," tvrdí. Když to nevyšlo, padla jeho druhá volba na dětskou hvězdu Emmu Watson, do které se zamiloval, když jí bylo 11 let.

Murray také tvrdí, že se zpěvák převlékal za klauna, aby se mohl dostat do blízkosti dětí a nikdo ho nepoznal. Používal také falešný akcent, aby zamaskoval svůj hlas. V knize se také píše, že si často objednával prostitutky do hotelového pokoje.

Nejnovější zprávy