Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Koho srazil Jožo Ráž? Záhada kolem nehody s cyklistou trvá!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Koho srazil Jožo Ráž? Záhada kolem nehody s cyklistou trvá!

Andrea Malá

24. června 2024 16:39

 Jožo Ráž

Na Slovensku se stále řeší nedávná srážka Jožo Ráže s cyklistou, protože ji nadále provází jedna záhada. Týká se sraženého cyklisty. Nikdo totiž neví, o koho jde. 

Nehoda se dosud tolik propírala kvůli tomu, že Ráž od ní ujel. Podle svých slov z toho důvodu, že se nechtěl s nikým fotit. Navíc trvá na tom, že za nic nemůže. "Bylo to tak, že já jel po silnici, napravo jede vedle mě cyklista, a když je zelená, on náhle odbočí a drbne to do mě," popsal. 

Podle zpěváka bylo zřejmě, že cyklistovi nic není, proto z místa odjel. "Neměl jsem důvod zastavit, protože mě všichni rádi fotí, všichni chtějí se mnou něco mít, chtějí podpis. Nerad se takhle ukazuji. Co mám dělat," dodal. 

Incident nicméně stále provází jedna záhada. Cyklistou byl totiž kurýr donáškové služby, jeho identita ale zůstává neznámá. Zástupce společnosti Bolt přiznal, že firmě se nikdo ze zaměstnanců neozval.

"Nikdo se na náš neobrátil a pokud kurýr není online, nejde ho dohledat, pokud se sám neozve. Mohlo jít i o situaci, kdy měl batoh Boltu, ale nikam v tu chvíli nic nedoručoval," vysvětlil zástupce firmy deníku Nový Čas. 

Nejnovější zprávy