Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Kourtney Kardashian porodila syna. Dostal nezvyklé jméno!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kourtney Kardashian porodila syna. Dostal nezvyklé jméno!

Lenka Kučerová

5. listopadu 2023 8:58

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian (44) se začátkem tohoto týdne stala již čtyřnásobná maminkou. Společně s manželem, bubeníkem formace Blink 182 Travisem Barkerem (47), mu dali jméno Rocky Thirteen. 

Zprávy o tom, že syn Travise a Kourtney je už na světě, potvrdil pro People dobře informovaný zdroj. Oni dva se k tomu zatím nijak nevyjádřili. Známý hudebník však v jednom ze svých posledních rozhovorů přiznal, že termín porodu je v období Halloweenu. 

V podcastu  One Life One Chance with Toby Morse už dříve prozradil, jaké jméno plánují dát děťátku. "Rocky Thirteen Barker. To je docela těžké jméno,"  řekl moderátor.  "Řekl jsem si, že když vyjde z vagíny mé ženy, bude dělat přední kopy a kliky," odvětil tatínek.  

Jméno malého chlapečka komentovala v rozhovoru pro  E! News  jeho starší sestra Alabama. "To jméno je cool. Všichni máme autentická divná jména. Mít dalšího člena rodiny je úžasné. A seznámit se s novým člověkem bude tak zábavné a vzrušující,“ uvedla. 

Kourtney Kardashian je americká mediální osobnost, herečka, modelka a podnikatelka, známá především díky své účasti v reality show "Keeping Up with the Kardashians." Narodila se 18. dubna 1979 v Los Angeles, Kalifornie. Je členkou známé Kardashian-Jenner rodiny, která se stala mediálními celebrity a podnikatelskými osobnostmi.

Kourtney Kardashian se stala slavnou díky svým účinkováním v reality show, která dokumentuje život a události v životě její rodiny. Mimo to je také úspěšnou podnikatelkou a spoluzakladatelkou módní značky Dash, která byla později přejmenována na Kardashian Kollection. Dále se věnovala kosmetickému průmyslu a spolupracovala na různých projektech.

Kardashian má už čtyři děti a její osobní život a rodinné události byly také častým tématem v její reality show. I když ukončila účinkování v "Keeping Up with the Kardashians," zůstává aktivní v médiích a podnikání. Její sláva a vliv v médiích a společnosti jí zajistily širokou popularitu a sledování jejích fanoušků.

Nejnovější zprávy