Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Kourtney Kardashian se po delší době ozvala fanouškům: Manželovi věnovala přání s odvážnými snímky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kourtney Kardashian se po delší době ozvala fanouškům: Manželovi věnovala přání s odvážnými snímky

Nikola Horáková

17. listopadu 2023 14:19

Kourtney Kardashian Video

Modelka Kourtney Kardashian (44) je maminkou teprve pár týdnů, když začátkem měsíce přivedla na svět syna Rockyho Thirteen Barkera. Po porodu se modelka na sítích fanouškům ozvala ale až teď, když popřála k narozeninám svému manželovi. 

Kourtney Kardashian je již čtyřnásobnou maminkou. Začátkem listopadu přivedla na svět syna Rockyho Thirteen Barkera. Poté se dlouho na Instagramu fanouškům dlouho neozvala, až doteď kdy popřála svému manželovi k narozeninám. K přání připojila i několik odvážnějších snímků, které pocházejí ještě z období, kdy byla těhotná. 

„Mému manželovi, mé spřízněné duši, mému nejlepšímu příteli, mému milenci, mému tatínkovi našeho chlapečka, mému všemu,“ zní první slova Kourtney Kardashian. 

„Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám. Plníš mi všechny mé sny a já se cítím požehnaná, že tě mám po svém boku. Miluji tě nade všechna slova, navždy,“ dodala láskyplně v další části narozeninového přání, které věnovala svému manželovi Travisovi Barkerovi, který oslavil 48. narozeniny. 

Kourtney a Travis jsou manželi teprve od roku 2022 a svůj vztah potvrdili o rok dříve. Kourtney má z dřívějšího vztahu se Scottem Disickem tři potomky a Travis z manželství s modelkou Shannou Moakler dva. 

Nejnovější zprávy