Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Krajčo se nesmířil s brzkým koncem ve StarDance? Překvapivé rozhodnutí!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Krajčo se nesmířil s brzkým koncem ve StarDance? Překvapivé rozhodnutí!

Andrea Malá

9. listopadu 2023 16:45

Richard Krajčo s manželkou Karin Video

StarDance naposledy k překvapení mnoha televizních diváků opustil Richard Krajčo, který byl do té doby považován za jednoho z favoritů. Uvidí ho lidé ještě někdy tančit? Zpěvák a herec měl jasno poměrně rychle.

Většina soutěžících má po vyřazení ze StarDance tance dost, o Krajčovi se to ale říct nedá. Možná hraje roli i fakt, že jeho cesta soutěží byla kratší, než se všeobecně předpokládalo. Jak vůbec reagoval na svůj konec v soutěži?

"Nikdy předtím jsem netančil a neuměl ani polku… pak ale přišla báječná partnerka, báječné tréninky a báječný čas strávený na parketě… díky ti, Dominiko, za tvůj čas, přístup, trpělivost, pokoru, odhodlání, nasazení, oporu, energii, smysl pro humor… jsi opravdu best a úžasný člověk a věřím, že jsme ještě nedotančili," napsal na instagramu po sobotním přenosu.

Frontman kapely Kryštof už v tomto příspěvku naznačil, že se slovenskou tanečnicí Dominkou Roškovou se hodlá na parketu představovat i nadále. V úterý to fanouškům potvrdil videem, které zveřejnil na sociální síti.

"Tak jsme začali," vzkázal Krajčo fanouškům a později zveřejnil další snímek, na němž si s taneční partnerkou připíjí na nové začátky. 

Nejnovější zprávy