Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Krampolův návrat do nemocnice: Kapačky! Co zase herec prováděl?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Krampolův návrat do nemocnice: Kapačky! Co zase herec prováděl?

Andrea Malá

17. listopadu 2023 17:31

Jiří Krampol

Zdraví neporučíš. Jiří Krampol se o tom přesvědčuje opakovaně, třeba i nyní, kdy jen pár dní po propuštění opět skončil v pražské Nemocnici Na Františku. Co ho tam přivedlo tentokrát? 

Krampola naposledy hospitalizovali kvůli noze, která mu otekla, protože měl přetržené vazy. Z kolena mu lékaři odstranili tekutinu a následně ho propustili. Nepochybně na něj ale apelovali, aby dodržoval klidový režim. Herec má navíc svůj věk, letos oslavil 85. narozeniny.

On však vyrazil mezi lidi, aby zpropagoval novou knihu. Na akci si pak stěžoval, že současné počasí není pro astmatiky vůbec dobré. Není proto ani divu, že to zdravotně odnesl.

Podle dostupných informací skončil opět na nemocničním lůžku a na kapačkách. "Sanitku jsme nevolali, odvezli jsme ho s Katkou Bláhovou sami rovnou do Nemocnice Na Františku. Přitom ho odtud propustili jen před pár dny," řekl manažer Miloš Schmiedberger deníku Aha!.

Převoz do nemocnice doprovázela dalšímu důrazná promluva směrem ke Krampolovi, aby už konečně dbal na doporučení lékařů, kteří mu říkají, aby se šetřil. Zatím to ale vždycky dopadlo stejně.

Nejnovější zprávy