Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Půvabná farmaceutka a miss Doležalová ukázala postavu v bikinách

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Půvabná farmaceutka a miss Doležalová ukázala postavu v bikinách

Nikola Horáková

3. října 2023 13:13

Jana Doležalová Video

Lékárnice a bývalá miss Jana Doležalová (42) není zrovna ten typ, který by se vystavoval plavkách skoro každý den, když už se tak stane je to velmi speciální příležitost. Doležalová začátkem podzimu neodolala a vyrazila ještě za sluníčkem k moři do Řecka. 

 Jana Doležalová vyrazila na poslední chvíli za mořem do Řecka, kde na podzim chce ještě nabrat trochu toho bronzu a kromě toho se plaví i po moři s větrem ve vlasech. Dřív se již plavila, ale vždy to byla jachta. Letos se tak rozhodla pro změnu a zvolila katamarán. „Poslední roky jsem vynechávala dřívější tradici - každoroční týden na lodi. Tak jsem vyrazila alespoň na pár dnů. Ovšem od předchozích let změna. Dřív jsem bývala na jachtě. Tentokrát je to katamarán. Tak jsem zvědavá. Po prvním dnu se zdá v pořádku," sdělila fanouškům na Instagramu Doležalová. 

Půvabná lékárnice i po 19 letech od výhry v soutěži krásy má stále co ukázat a kromě fotek na lodi dělá svým fanouškům na Instagramu také radost snímky v bikinách. „Tento způsob léta zdá se mi dost v pořádku . Připluli jsme na těch 2 katamaránech v pozadí," napsala Doležalová k jedné z opalovacích fotek ve třpytivě stříbrných bikinách. 

V komentářích sklízí za podobné fotky velmi pozitivní ohlasy. „Krásně se na ten způsob léta dívá," napsal jeden ze sledujících. „Úžasná postava," chválí ji další. Dále dostává mnoho emotikonů v podobě srdíček. 

Nejnovější zprávy