Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Kvůli StarDance je pořádně veselo. Od téhle akce se ČT distancovala!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kvůli StarDance je pořádně veselo. Od téhle akce se ČT distancovala!

Lenka Kučerová

18. listopadu 2023 8:58

StarDance

Česká televize (ČT) oficiálně odmítla spojení s výstavou šatů z televizní soutěže StarDance, která probíhá v Galerii Tančící dům v Praze. 

ČT uvedla, že projekt není její aktivitou a pořadatel výstavy užívá spojení se soutěží StarDance bez předchozího souhlasu televize. Tuto informaci ČT zveřejnila prostřednictvím sítě X.

Česká televize se v oficiálním prohlášení uvedla následující: "Distancujeme se od výstavy v Galerii Tančícího domu s názvem Šaty, které tančí. Projekt není aktivitou České televize a spojení se soutěží StarDance užívá pořadatel bez našeho souhlasu."

Robert Vůjtek, ředitel Galerie Tančící dům, pro Deník N potvrdil, že výstava kostýmů nemá žádnou spojitost s ČT. Nicméně uvedl, že galerie má standardní smlouvu s ČT ohledně půjčení kostýmů.

Mluvčí ČT Vendula Krejčová potvrdila oficiální zapůjčení kostýmů, ale zdůraznila, že pro výstavu nebyl udělen souhlas k užívání názvu StarDance a jeho loga.

"Součástí zápůjčky nebyl souhlas majitele licence k používání názvu a loga StarDance," uvedla. Dodala, že výstava nemá oprávnění užívat jméno ani logo StarDance. Výstava, která odstartovala 10. listopadu, má trvat do 25. února příštího roku.
 

Nejnovější zprávy