Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Kylie Jenner (26) oceněná na galavečeru WSJ a v publiku se objímala se slavným fešákem z Duny

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kylie Jenner (26) oceněná na galavečeru WSJ a v publiku se objímala se slavným fešákem z Duny

Veronika Jirásková

5. listopadu 2023 9:24

Oceněná Kylie Jenner na akci WSJ. Magazine Innovator Awards zazářila v kreaci, která obepínala její postavu. Video

Šestadvacetiletá členka slavného televizního klanu Kardashian-Jenner byla ve středu večer oceněna na galavečeru WSJ Magazine Innovator Awards v New Yorku, kde získala cenu pro inovátorku v oblasti životního stylu. Píše web People.

Přišli sami, ale už o pár minut později se od sebe nemohli odtrhnout. Podnikatelka a internetově známá tvář Kylie Jenner si užila večer plný triumfů.

Nejmladší členka slavné rodiny je známá tím, že již nějakou dobu úspěšně provozuje vlastní podnikání. Nejprve to byla kosmetická řada, ke které se přidaly další projekty. A nejnověji módní značka Khy.

Krásná brunetka dorazila na slavnostní večer v luxusní kreaci Ferragamo, která jí byla ušita na míru. Cenu pak převzala z rukou návrháře Haidera Ackermana.

Nezůstala bez pozornosti také přítomnost Kylienina okouzlujícího partnera. V jeho úvodní řeči návrhář totiž zmínil i herce Timothée Chalameta, který byl rovněž na akci. Právě s ním se matka malé Stormi stýká už několik měsíců, a ačkoli oficiálně nepotvrdili svůj vztah, málokdo pochybuje o tom, že jejich setkávání přesahuje rámec pouhé přátelství. People přímo již píše o jejím milenci.

Kylie Jenner a Timothée Chalamet na předávání cen WSJ. Magazine 2023 Innovator Awards.

Na středeční slavnostní večer dorazili každý sám, ale poté se ocitli u jednoho stolu, přičemž herec hitu "Duna" se jemně točil kolem krásné brunetky, která zase nedokázala skrýt spokojený úsměv na tváři. 

Nejnovější zprávy