Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Lady Gaga se vyjádřila ke spekulacím o těhotenství!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lady Gaga se vyjádřila ke spekulacím o těhotenství!

Lenka Kučerová

8. června 2024 10:41

Lady Gaga

V posledních dnech se ve velkém řešilo, zda je hvězdná Lady Gaga těhotná. Tyto spekulace zachytila ​​i samotná zpěvačka, která uvedla věci na pravou míru na svých sociálních sítích.

Záběry Lady Gaga na svatbě její sestry vyvolaly značný rozruch. Mnohá zahraniční média a fanoušci začali spekulovat, že slavná zpěvačka čeká své první dítě.

Tyto spekulace se nakonec dostaly i k samotné zpěvačce, která se rozhodla reagovat prostřednictvím sociální sítě TikTok. Ve krátkém videu s popisem uvedla, že těhotná není.

Tímto vyjádřením zřejmě definitivně vyvrátila všechny dohady o jejím těhotenství. Zpěvačka je od roku 2020 ve vztahu s obchodníkem Michaelem Polanským, s nímž se podle některých zpráv letos zasnoubila. 

Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, je americká zpěvačka, skladatelka, herečka a podnikatelka. Narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Proslavila se svou výjimečnou hudbou, excentrickým stylem a provokativními vystoupeními.

Lady Gaga se stala známou v roce 2008 svým debutovým albem "The Fame", které obsahovalo hity jako "Just Dance" a "Poker Face". Následovala alba "The Fame Monster" (2009), "Born This Way" (2011), "Artpop" (2013), "Joanne" (2016) a "Chromatica" (2020). Její hudba zahrnuje různé žánry, od popu a dance až po rock a jazz. 

Lady Gaga získala mnoho prestižních ocenění, včetně několika Grammy, Zlatého glóbu a Oscara. Je považována za jednu z nejvlivnějších umělkyň své generace, známou nejen svou hudbou, ale i svým vlivem na módu a popkulturu. 

Nejnovější zprávy