Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Legendární Jiřina Bohdalová už ví, co dostane k Vánocům!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Legendární Jiřina Bohdalová už ví, co dostane k Vánocům!

Andrea Malá

9. listopadu 2023 8:42

Jiřina Bohdalová Video

Jiřina Bohdalová nedávno oznámila definitivní konec divadelní kariéry a možná si tím trochu uvolnila ruce i pro cestování. Do zahraničí se podle všeho chystá právě v těchto dnech. Prozradila to její dcera Simona Stašová. 

Zatímco Veronika Žilková přiznala, že nesnáší Vánoce, některé její kolegyně už mají vymyšlené dárky pod stromeček. Konkrétně je to Simona Stašová ve vztahu ke své mamince Jiřině Bohdalové. 

"Příští týden zvu svou maminku na týden na Kanárské ostrovy. Dostane to ode mě k Ježíšku," uvedla Stašová v rozhovoru pro server iDnes.cz.

Herečka prozradila, že španělské souostroví navštívily už loni touto dobou. "Bylo to fantastické, užily jsme si spolu skvělou srandu. Máma ráda vypráví i pro mě samotnou, což je báječný, a tak z ní vytahuju všechny vzpomínky a historky, které třeba ještě neznám. A chci slyšet znovu i ty, co znám," popsala společnou dovolenou.

"Loni jsme se cachtaly v bazénu a chechtaly se a letos se na to zase těším. V tuto dobu tam je tak akorát počasí do těch dvaceti pěti stupňů a to je ideální pro mámu i pro mě. Odpočineme si a jsme spolu," dodala Stašová. 

Nejnovější zprávy