Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Lela Ceterová se pochlubila novoročním videem: Ukázala v něm své lepší Já

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lela Ceterová se pochlubila novoročním videem: Ukázala v něm své lepší Já

Nikola Horáková

2. ledna 2024 14:04

Lele Vémola Video

Lela Ceterová (34) je manželka zápasníka Karlose Vémoli (38), který teď potřebuje její velikou podporu. V zápase s bijcem Samuelem „Pirátem“ Krištofičem od něho utrpěl KO. Kromě manžela také Lela potěšila i své fanoušky, když na Nový rok zveřejnila video své nejlepší verze.

Pro manžele Vémolovi konec roku byl pěkně hořký, když byl Karlos Vémola poražený slovenským bijcem Samuelem „Pirátem“ Krištofičem pod hlavičkou Oktagon 51. Pro Vémolu to byl navíc poslední zápas v O2 aréně, takže porážka byla velmi trpká a Lela mu je jako vždy velikou oporou. 

Fanouškům na Nový rok udělala také velikou radost. Na Instagram zveřejnila video, ve kterém ukázala svoji nejlepší verzi a pochopitelně jde o svůdné pózy v mnoha zajímavých outfitech. „Ahoj 2024, nech mě přestavit moji nejlepší verzi, nic mě nezastaví show začíná,“ napsala Lela pod video. 

„Když vstupuješ do roku 2024 se všemi lekcemi, které jsi zvládla v roce 2023,“ doplnila následovně. Pro Lelu je samozřejmě nejdůležitější rodina své silnější Já o tu se chce v první řadě hlavně postarat.

„Důležité je, že je naše rodina spolu a jsme zdraví. Věřím, že společně s dětmi Karlosovi pomůžeme, aby měl brzy zase dobrou náladu. Jeho a moje děti ho milujeme pořád stejně, ať už se vyhrává, nebo prohrává. A stejné je to i s jeho nejvěrnějšími fanoušky, kterých má Karlos stále dost,“ dodala. 

Nejnovější zprávy