Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Lela Ceterová je znovu terčem negativních komentářů: Teď to schytala za příliš hubené nohy

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lela Ceterová je znovu terčem negativních komentářů: Teď to schytala za příliš hubené nohy

Nikola Horáková

24. září 2023 18:18

Lela Ceterová Video

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela Ceterová (34), je pod neustálým drobnohledem veřejnosti, která velmi pozorně sleduje, co influencerka na sociální sítě přidává. Nedávno schytala negativní komentáře za příliš malé plavky, kam se jí málem nevešly vnady. Teď to prozměnu schytala za příliš hubené nohy. 

Lela Ceterová to nemá jako influencerka, která má ráda plastické operace, vůbec jednoduché. Za snímek v plavkách, kde její zvětšené poprsí bilo silně do očí, schytala kritiku. 

Když už neukázala fotky, kde by její poprsí vyniklo, tak si lidé na kritizování vybrali něco jiného. Lela zveřejnila z dovolené snímek ve dvojdílných plavkách, které zakrývaly téměř vše, ale tentokrát se terčem urážek staly její nohy. 

Podle některých sledujících má až nezdravě štíhlé nohy. „Proč máte potřebu si tak moc zeštíhlovat ty nohy? Máte hezkou postavu i tak, já jenže to jde vidět ty “hrbolky” na levé stehně a u kolene zevnitř tam taky máte výklenek," napsala jedna ze sledujících. „Ty nohy vyretušované a zúžené, to se moc nepovedlo," dodala další. 

Teď to nechala bez reakce, ale do svých haterů se už jednou pustila. „PS: tohle je můj Instagram, a ne skládka, kam lidi budou házet své sračky, které mají v hlavě. Jsem jaká jsem a nebudu se měnit pro lidi a ani nechci. A už vůbec se nebudu koupat v tričku ve 31 stupních. Tak dnes blokuju, protože mám čas. A klidně mě sledujte od sousedů. Krásný den přeji,“ sdělila Ceterová lidem, kteří ji kritizují.

Nejnovější zprávy