Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Leoš Mareš přijal zajímavou nabídku! Slováci ho označili za ikonu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Leoš Mareš přijal zajímavou nabídku! Slováci ho označili za ikonu

Andrea Malá

21. června 2024 10:39

Leoš Mareš Video

Leoš Mareš se objevil v pořadech na obou největších komerčních televizích v Česku, přičemž je jasné, že obě se ho neustále snaží zlákat ke spolupráci. Jedné z nich se to ve spolupráci s jednou slovenskou stanicí povedlo! Kde populárního moderátora uvidíme? 

Všeříkající nápovědou bude konstatování, že se jedná o talentovou show. Mareš ji nicméně nebude moderovat, ale chystá se hodnotit výkony soutěžících.

"Potvrzujeme, že se v show Česko Slovensko má talent opět objeví v úloze porotce ikona televizní scény Leoš Mareš. Diváci si mohou těšit na jeho nezaměnitelný styl, vtip a šarm," uvedla manažerka Jojky Katarína Procházková pro Nový Čas.

"Po jedenácti letech se vracím do mé oblíbené show - největší talentové show na světě, která mi kdysi poprvé v mém životě nabídla místo v porotě. Moc se na návrat těším a ještě víc se těším na své kolegy z poroty. Zatím jsem měl tu čest jen s Jarem Slávikem," uvedl k novému angažmá sám Mareš.

V pokračování odpovědi naznačil, že by mohl být přísnějším porotcem než v minulosti. "Za těch jedenáct let se stalo spoustu věcí a doufám, že mi moje zkušenosti ze šoubyznysu pomohou za porotcovským stolem a nezklamu diváky," dodal moderátor.

Nejnovější zprávy