Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Leoš Mareš už nedělá průšvihy, ale dobré věci! Kam v lednu poslal více než milion?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Leoš Mareš už nedělá průšvihy, ale dobré věci! Kam v lednu poslal více než milion?

Andrea Malá

1. února 2024 16:19

Leoš Mareš Video

Leoš Mareš zase udělal něco, o čem se hovoří i na Slovensku. A naštěstí pro něj už to dávno nejsou průšvihy a maléry, ale dobré věci. Populární moderátor ani letos nezapomněl na svůj Dobroden. Komu udělal radost tentokrát? 

Dobroden připadá na 29. ledna, tedy na právě uplynulé pondělí. Mareš se toho dne každý rok podívá, kolik ho sleduje lidí na Instagramu. Za počet účtů přidá "Kč", protože právě takovou částku daruje na dobrou věc. Letos to bylo více než 1,2 milionu korun.

Peníze podle Nového Času dostala mladá rodina s třemi dětmi, které se v sobotu 13. ledna změnil život. "Výbuch plynu zničil celý jejich dům, statik nařídil demolici a rodina tak přišla o střechu nad hlavou," uvedl moderátor na instagramu, aby vysvětlil, proč si vybral právě je. 

Fanoušci samozřejmě takové gesto ocenili, ačkoliv sám Mareš to kvůli reakcím lidí nedělá. "Nikdo vás nenutí dát to na něco, k čemu nemáte vztah. Někdo přispívá na děti z dětských domovů, někdo na výzkum chorob, někdo na důchodce. Volba je čistě na vás. Jen částka je daná. Za každého sledujícího koruna na charitu," dodal. 

Nejnovější zprávy