Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Libor Bouček má ještě jeden sen! Teď má prioritu něco jiného

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Libor Bouček má ještě jeden sen! Teď má prioritu něco jiného

Andrea Malá

1. března 2024 16:58

Libor Bouček s manželkou.

Libor Bouček je bezpochyby jedním z nejžádanějších moderátorů v Česku, společně ještě s kolegou a kamarádem Leošem Marešem. Každý z nich má ale možná poněkud jiné sny. 

Bouček si toho vyzkoušel opravdu hodně, moderoval či stále moderuje velké televizní přímé přenosy, zábavné pořady, sportovní i jiné akce. Vyzkoušel si i ranní televizní vysílání. Nevylučuje však, že jednou by mohl pracovat i v Českém rozhlase.

Známý moderátor v pořadu Blízká setkání připomněl, že vyrůstal a svou práci se vlastně naučil v rozhlase. "To, co dělám teď, jsem se naučil v Dismanově souboru," řekl a připustil možný návrat. 

"Myslím, že moje rádiová chvíle teprve přijde," svěřil se Bouček s tím, že momentálně má jinou prioritu, která se nachází v osobním, nikoliv profesním životě.

"Teď jsem v první řadě táta a to mě baví ze všeho nejvíc. Jsem šťastný, že děti přišly ve chvíli, kdy na ně mám víc času. Říkám si, že některou práci možná odmítnu, protože mě bude bavit víc hrát si na medvěda. Jsem rád, že toto okénko můžu věnovat svým dvěma dětem," nechal se slyšet. 

Nejnovější zprávy