Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Lily-Rose Depp odvážnými snímky rozvášnila fanoušky: „Tohle mě opravdu znepokojuje"

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lily-Rose Depp odvážnými snímky rozvášnila fanoušky: „Tohle mě opravdu znepokojuje"

Nikola Horáková

19. listopadu 2023 18:49

Lily-Rose Depp

Herečka Lily-Rose Depp, dcera Johnyho Deppa a zpěvačky Vanessy Paradis, je známá tím, že jí nedělají problém odvážné scény. Na Instagramu zveřejnila nedávno fotky, na kterých má vyzývavé pózy a  odhaluje i své přednosti. To její fanoušky znovu rozvášnilo. 

Dcera Johnyho Deppa, Lily-Rose Depp, měla v červnu premiéru s novým seriálem The Idol. V něm ztvárňuje popovou hvězdu Jocelyn. V seriálu má herečka hodně odvážných scén, které rozdělily diváky na dva tábory, ty kterým se seriál líbí a ty, podle kterých je až moc odvážný. 

Lily-Rose Depp se ale nahoty skutečně moc nebojí. Na Instagramu před pár dny zveřejnila fotografie, na kterých má na sobě pouze lehké mini kraťásky a k tomu průhledný vršek. Ten odhalil celé její poprsí.

Fotografie mezi jejími fanoušky vyvolaly v komentářích vášně. Někteří snímky kritizovali, někteří zase chválili. Většinou ovšem převažovaly negativní zprávy. „Tohle musí být pro její rodinu trapné," napsal jeden ze sledujících. „Idol tuhle dívku navždy změnil," přidal se další. 

„Líbí se mi, jak rychle lidé odsoudí ženu za to, že neskrývá bradavky, ale muži je mohou kdykoli ukázat a je to v pořádku. Přinejmenším mnohé z nich mají skutečný účel. Proč bychom to měli být my, kdo je bude skrývat?" zastala se herečky jedna z fanynek. „Proč jsou všichni tak naštvaní, že vypadá dobře?" přidal se další z fanoušků.

Nejnovější zprávy