Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Lucie Benešová předvedla svoji postavu v prádle: Od fanoušků sklidila obdiv

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Benešová předvedla svoji postavu v prádle: Od fanoušků sklidila obdiv

Nikola Horáková

20. listopadu 2023 19:26

Lucie Benešová Video

Herečka Lucie Benešová (49) je známá především díky roli Lucie ze seriálu Horákovi, kde hrála maminku od rodiny. Herečka je taková samozřejmě i v reálném životě, ale jednou za čas dokáže i pořádně překvapit. Na sociálních sítích jednou za čas zveřejní nějakou odhalenější fotku. 

Lucie Benešová má ráda cestování, rodinný život, ale jednou za čas své fanoušky na Instagramu poškádlí. V září zveřejnila svůdnou fotku v kádi, kde je pouze v rouše Evině. 

Před pár dny se pochlubila sérií v oblíbeném spodním prádle, kterou nafotila se svojí snachou a manželkou nejstaršího syna Luciána. „Myslela jsem si, že se už v prádle skoro hanbatá v mém věku fotit ani točit nebudu a ani nepotřebuju,“ napsala Benešová pod příspěvek. 

Od svých sledujících sklidila úspěch a chválu. „Kam se hrabe JLo s italským prádlem. Pořádná česká ženská v českém prádle nemá konkurenci," napsala jedna ze sledujících. „Lucko, vy se nemáte za co stydět, strčila byste do kapsy i o 30 let mladší modelky," přidala se další s lichotivým komentářem. 

Nejnovější zprávy