Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Lucie Bílá prozradila, proč letošní Vánoce prožívá ještě intenzivněji než dřív!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Bílá prozradila, proč letošní Vánoce prožívá ještě intenzivněji než dřív!

Andrea Malá

24. prosince 2023 17:36

Lucie Bílá a Radek Filipi Video

Tíživá atmosféra, která po čtvrteční tragédii provází letošní Vánoce, dopadá i na známé osobnosti. Vyplývá to například ze vzkazu zpěvačky Lucie Bílé fanouškům. 

Bílá dnes zveřejnila rodinnou vánoční fotografii, na které je se synem Filipem i svým partnerem, svalovcem Radkem Filipim. 

"Víc než kdy jindy cítím vděčnost za každý okamžik se svou rodinou," přiznala populární zpěvačka, která si dobře uvědomuje, jak těžké chvíle prožívají pozůstalí po obětech čtvrtečního útoku na FF UK. "Přeji všem z celého srdce klidné Vánoce plné lásky," vzkázala.

Také prezident Petr Pavel apeloval, aby lidé mysleli na rodiny obětí. "Česko se vzpamatovává ze šoku. Zpráva o tragédii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy přišla v předvánočním čase jako blesk z čistého nebe. Rodiny a přátelé obětí, stejně jako těch, kteří utrpěli vážná zranění, teď prožívají těžko představitelnou bolest. Nejsou bohužel sami," napsal na síti X.

"Každý den přicházíme z mnoha důvodů o své blízké. Je důležité, abychom právě v těchto dnech mysleli na všechny, kteří radost svátků prožít nemohou. Mějme respekt k jejich bolesti a nenechme je v ní samotné. Naše solidarita, pomoc, ale i takt a ohleduplnost jim dodá sílu se s touto situací postupně vyrovnat," dodal prezident.

Nejnovější zprávy