Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Lucie Borhyová dojala fanoušky: Odtajnila snímek svého syna

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Borhyová dojala fanoušky: Odtajnila snímek svého syna

Nikola Horáková

12. prosince 2023 23:09

Lucie Borhyová Video

Moderátorka televizních novin na televizi Nova Lucie Borhyová (45) překvapila své fanoušky na sociálních sítích. Její syn přichází do světa dospělých a při té příležitosti odtajnila fotografie z rodinného alba, což téměř nikdy nedělá. 

Lucie Borhyová je dvojnásobnou maminkou a soukromí svých dětí si pečlivě hlídá. Teď její ovšem udělala výjimku, protože její syn Lucas slaví 15. narozeniny a moderátorka při té příležitosti odtajnila tři fotografie z doby, kdy se narodil. 

„Miluju Tě, chlapečku můj, nejvíc na světě. A pamatuj: ,Když o tom dokážeš snít, dokážeš to i uskutečnit.‘ Ať se Ti v životě vyplní všechny Tvé sny… Budu stát vždy při Tobě,“ napsala Borhyová k fotografiím se synem. 

Své fanoušky a sledující tím dojala, jelikož všichni jsou u ní zvyklý spíše na fotky v plavkách z dovolených, momentky s přáteli nebo z pracovních akcí. „Přeji krásné narozeniny vše nejlepší hodně zdraví, štěstí a lásky," napsala jedna z fanynek. „Moc pěkná fotka a moc gratuluji vašemu synovi,“ přidala se další a podobných zpráv bylo pod příspěvkem skutečně mnoho. 

Nejnovější zprávy