Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Lucie Šlégrová: Jak si udržet manželství?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Šlégrová: Jak si udržet manželství?

Nikola Horáková

17. června 2024 14:51

Lucie Šlégrová Video

Lucie Šlégrová (42), držitelka korunky krásy z roku 2005, žije již 13 let šťastný život s bývalým hokejistou Jiřím Šlégerem (53). Jejich vztah je plný lásky a péče, což dokazují i jejich časté romantické dovolené.

Manželský pár se na Instagramu nedávno pochlubil zamilovanými fotkami z dovolené. „Zase to letos vyšlo. Dovolená bez dětí. Snažíme se každý rok, alespoň týden, teď to bude 10 dní. Dlouho se mi po nich stýská? Dokud nesedím s mojitem v ruce na letišti,“ svěřila se Lucie.

„Jasné, že je miluju, ale to se zkrátka nevylučuje. Tuhle ozdravnou kúru doporučuju všem manželstvím, možná by to mohla pojišťovna proplácet. Tolik svobody pak najednou. Tolik srandy, romantiky, zábavy, o sexu se raději bavit nebudu,“ napsala Šlégrová pod romantické snímky se svým mužem, na kterých Lucie předvedla štíhlou figuru v červených Bikinách a bývalý hokejista svalnaté tělo.

Fanoušci se neudrželi a zahltili manželský pár v komentářích řadou komplimentů. „Tolik let spolu a pořád tam máte tu jiskru. To je boží, užívejte," napsala jedna z fanynek. „Z vás ta láska k sobě úplně srší,“ napsala z Luciiných kolegyň. „Jste úžasný, pěkně si to užijte, děti si to taky pěkně užijí," přidala se další ze sledujících. 

Nejnovější zprávy