Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Lucie Vondráčková dostala kopanec do žeber! Co bude s její účastí ve StarDance?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Vondráčková dostala kopanec do žeber! Co bude s její účastí ve StarDance?

Andrea Malá

10. června 2024 21:12

Lucie Vondráčková Video

Česko bude na podzim napjatě sledovat novou řadu StarDance, kde bude k hvězdám patřit Lucie Vondráčková. Ta ale připustila, že její účast se nedávno ocitla v ohrožení. Co se jí stalo? 

Vondráčková je s ohledem na své pohybové nadání jednou z favoritek letošní řady soutěže. Produkce ji dala dohromady s tanečníkem Lukášem Bartuňkem, dvojici přes léto čeká náročné trénování. A dvojnásobná maminka bude doufat, že její tělo zátěž vydrží.

Oblíbená herečka a zpěvačka totiž přiznala, že ji potkaly jisté problémy. "Chtěla jsem se dát před tím do formy, mám úplně zničené nohy a navíc odrovnaný záda z kojení. Bohužel před týdnem jsem měla představení a Honza Révai mě kopl do žeber," řekla deníku Aha!.

"Když se to stalo, tak jsem se skácela k zemi na jevišti a říkala jsem si: tak a mám po StarDance," svěřila se s tím, že šla do nemocnice, kde ji uklidnili do lékaři. "Říkali, že to bude bolet dlouho, ale zvládnu to," dodala.

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Chybět u něj poprvé po dvanácti řadách bude Zdeněk Chlopčík, jehož v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se alespoň mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Nejnovější zprávy