Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Lucie Vondráčková překvapila fanoušky: Zpívá o Plekancovi?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Vondráčková překvapila fanoušky: Zpívá o Plekancovi?!

Andrea Malá

13. října 2023 11:32

Lucie Vondráčková Video

Lucie Vondráčková si soukromí spíše střeží, ani záležitosti z minulosti moc nekomentuje. Proto mohl překvapit fanoušky obsah její nové písničky. Nasvědčuje totiž tomu, že zpívá o nevydařeném manželství. 

Vondráčková má dva syny s hokejistou Tomášem Plekancem, jenže manželství jim nevydrželo. Její důvěru si po rozpadu předchozího vztahu získal MMA zápasník Zdeněk Polívka. Nicméně se zdá, že nositelce slavného příjmení stále leží v hlavě, co se stalo mezi ní a slavným sportovcem.

Video: Lucie Vondráčková - Rekordérka | YouTube

Alespoň to naznačuje text její nové písně Rekordérka, kde se označila za "ženskou na medaili", která odpouštěla hříchy. "Leštila jsem ti schody do výšky a věrně stála ve tvém stínu. Můj svět mi kdesi unikal, ztrácela jsem se a svět plynul. Začínám znova žít a nemusíš se o mě bát," zpívá zpěvačka ve zmíněné skladbě.

Podle pokračování songu nebyl vztah s Plekancem "super příběh". Ztracené roky si ale nevyčítá. "Náhradní život žila jsem, jak mnohé ženy, které časem zapadly. Žila jsem s tebou léta, dny, ten život náhradní, a mé sny se do práce propadly," dodává Vondráčková.

Nejnovější zprávy