Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Lucie Vondráčková ukázala rodinku! U fanoušků slavila velký úspěch

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Vondráčková ukázala rodinku! U fanoušků slavila velký úspěch

Andrea Malá

10. července 2024 15:31

Lucie Vondráčková Video

Rodinu mám na prvním místě a držíme pohromadě. To se nám snaží vzkázat Lucie Vondráčková, která potěšila fanoušky rodinným snímkem. Sama na něm přitom chybí. Koho nám tedy ukazuje? 

Asi spousta z nás trávila každé léto nějaký čas s prarodiči. Časy se sice mění, ale ani Lucie Vondráčková o tohle neochuzuje své děti. Důkazem je fotografie, kterou zveřejnila na svém instagramovém profilu. A kterou ocenili její fanoušci... 

"S dědou," napsala dvojnásobná maminka ke snímku, na němž je zády k objektivu jeden z jejích synů, jejichž otcem je hokejista Tomáš Plekanec. "Pro velký úspěch jde ze stories až sem," dodala. 

Dědečkem není nikdo jiný než Jiří Vondráček, Lucčin otec a mladší bratr slavné zpěvačky Heleny Vondráčkové. Snad ani není nutné připomínat, že jde o známého skladatele, muzikanta a režiséra.

Sama Lucie Vondráčková bude mít pořádně nabité léto, protože na podzim ji čeká účinkování ve StarDance. A jak víme z předchozích řad, největší přípravy a tréninky probíhají právě během letních měsíců. 

Nejnovější zprávy