Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Lucie Vondráčková už hodnotí své kolegy z nové řady StarDance!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Vondráčková už hodnotí své kolegy z nové řady StarDance!

Andrea Malá

17. června 2024 14:42

Lucie Vondráčková Video

StarDance je sice o soupeření, protože na konci se někdo musí stát vítězem, ale také o přátelství mezi soutěžícími. Lucie Vondráčková si to evidentně uvědomuje už dlouho předtím, než letošní řada vůbec vypukne. 

Česká televize spárovala Vondráčkovou s tanečníkem Lukášem Bartuňkem. Tato dvojice už si ale padla do oka přinejmenším s jedním dalším párem, který tvoří kuchařka Chili Ta a tanečník Jakub Mazůch.

Známá herečka a zpěvačka totiž sdílela společné fotografie a doprovodila je všeříkajícími slovy. "S takovýma fajn lidma se nejde nesmát. Prodloužení života o cca tři dny! Zatím," svěřila se svým fanouškům na instagramu.

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří Ježek s Lenkou Norou Návorkovou. Herečka Jana Paulová bude tančit v páru s Robinem Ondráčkem, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková s Dominikem Vodičkou, hudebník Ondřej Ruml s Andreou Třeštikovou, kuchařka Chili Ta s Jakubem Mazůchem a herečka Lucie Vondráčková s Lukášem Bartuňkem.

Nejnovější zprávy